loader image

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sizlere Neler Sunuyoruz

Morbi consequat dolor vehicula elementum sodales. In hac habitasse platea dictumst. Cras euismod mi sit amet eros auctor, ut aliquet est posuere.

PRP Saç Tedavisi

PRP’nin açılımı Platelet Rich Plasma’dır ve saç PRP yönteminde bireyin kendi kanından alınan materyallerin saçlı deriye uygulanması ile saç köklerinin onarılması hedeflenir.

Saç mezoterapisi

Saç köklerinin zayıflayarak dökülmesi çevresel faktörler ve genetik nedenlerle ortaya çıkabiliyor. Güvenli ve konforlu bir yöntem olan saç mezoterapisinde, saç köklerine enjekte edilen vitamin, mineral ve amino asitler kılcal damarları uyararak daha sağlıklı saçların çıkması amaçlanıyor.

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur. Saç köklerinin daha yoğun bulunduğu bölgelerden, saç dökülmesi nedeniyle saçsız kalan bölgelere nakledilmesi işlemidir.

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Memnun Müşteri

0 +

Başarılı Danışmanlık

Randevu Alın

Saçlarınız
Sizle Kalsın

Sizlerde randevu alarak saçlarınızı koruyabilir veyahut saç ekimi yaptırabilirsiniz saçlarınız görünümüzün en önemli noktasıdır saçlarınız sizinle kalsın

Telefon

+90 (530) 395 45 21

Adres

Cevizlik, Ebuzziya caddesi no:63/A İstanbul/Bakırköy

Görüşmelerimiz

İşlemlerimiz Nasıl Gerçekleştiriliyor

Siz değerli müşterilerimiz ile öncelikle probleminize uygun şekilde görüşmeler yaptıktan sonra ihtiyacınız olan tedaviyi uyguluyoruz

Bize Whatsapp'tan Ulaşın !
1
💬 Bize Ulaşın !
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?