loader image

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

ÇAĞLA ÖKSÜZ HAİRTRANSPLANT , Klinik adı altında insanların yaşam standartlarını yükseltmek amacı ile iş hayatına başlamış ve hizmet vermiştir.
Istanbul’da kurulduğundan bugüne hasta memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. tecrübeli ve işinde uzman ekibi, saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi operasyonlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca saç dökülmelsi problemini yaşayan hastalarını kontrol altına alarak bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
Son teknoloji ekipmanlar ile medikal alanda yaşanan gelişmeleri takip eden çağla öksüz hairtransplant , hastalarına her zaman kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.  Kurduğu iş ortaklıkları ile tamamen steril ortamda, sağlık standartlarını en üst düzeye çıkartarak operasyonları gerçekleştirmektedir.

Ulusal ve uluslararası alanda her yıl 1000+ memnun müşterisine memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz üst segment oteller ve özel transfer hizmetlerimiz ile müşterilerimize üst düzey konforu yaşayacakları bir deneyim ile VIP hizmeti almanın farkını sunmaktayız.

Açılış Saati

Pzt-Cuma

10.00 - 19.00

0 +

Yıllık Deneyim

Neden Bizi Seçmelisiniz
Kliniğimizde sadece işinin ehli uzman ve ekip tarafından operasyonlar gerçekleştirilmekte olup kanal açma işlemini uzmanımız yapmaktadır.
•ÇAĞLA ÖKSÜZ HAİRTRANSPLANT saç ekimi yaptıracak bireylerin sağlığı ve konforu göz önünde bulundurularak steril ortamda operasyon gerçekleştirilmektedir.
•Gerekli kan testleri  tarafımızdanyapılarak operasyona uygunsuzluk içerecek hiç bir etken olmaması şartı ile operasyona kabul sağlanır.
•Kullanılan en kaliteli medikal ekipmanlar ile kaliteden ödün vermeden aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan kliniğimizden mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.
•İhtiyacınız halinde anlaşmalı olduğumuz üst düzey otellerde  konaklama ve özel  transfer servisi hizmetlerimiz ile sizlere VIP hizmette  sunmaktayız.
•Sadece operasyon gerçekleşene kadar olacak süreçte değil, saç ekiminden sonra ömür boyu kalıcı destek sizlere sunuyoruz.
Halil İbrahim Kullanıcı

Saçlarımda dökülmeler mevcuttu ve bu durumdan aşırı derecede rahatsız olmaya başlamıştım artık Çağla Hanım ile tanışınca herşey yoluna girmeye başladı

Can Kullanıcı

Saç ekimi için oldukça telaşlıydım yalnız Çağla Öksüz ile tanışınca korkulacak birşey olmadığını ve kısa sürede iyileşeceğini belirtti uzun süre sonra saçlarıma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum

Emre Kullanıcı

Saç ekim operasyonu hakkında görüşmek için aradığımda dahi çok güzel bir şekilde karşılandım güler yüzlü müşteri temsilcisinin yanında kliniğe uğradığımda da aynı şekilde memnun edildim yakın zamanda saç ekimi yaptıracağım bende

Bize Whatsapp'tan Ulaşın !
1
💬 Bize Ulaşın !
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?